Hizmetlerimiz
Düğün Törenleri
Düğün Törenleri Düğün törenleriniz için şık, zarif, nezih, ferah, doğa içinde bir ortam arıyorsanız Nazar Düğün Salonu tam size göre.
 
tümü »
 
Nişan Törenleri
Nişan Törenleri Nişan töreni genellikle kız evinde olmakla birlikte tercihe göre bir mekanda da yapılabilir.
 
tümü »
 
 
Sünnet Cemiyetleri
Sünnet Cemiyetleri Anadolu'da çocukla ilgili geleneksel törenlerin en önemlisi sünnettir. Dinsel ve töresel işlemler içerisinde en katısı ve en yaygın olanı sünnet geleneğidir.
 
tümü »
 
Özel Toplantılar
Özel Toplantılar Tüm özel gün, toplantı, veli buluşmaları gibi organizasyonlarında Salon Nazar hizmetinizde.
 
tümü »
 
 
Eğitim Toplantıları
Eğitim Toplantıları Günümüz iş hayatının en önemli unsuru olan rekabet gücünü arttırabilmek için performans ve motivasyon eğitimleri şirketler için önemli bir yere sahiptir.
 
tümü »
 
Konferans
Konferans Konferans, ilim, sanat, hukuk, edebiyat gibi çeşitli konularda bilgi vermek amacıyla yapılan uzun konuşmalardan oluşmaktadır.
 
tümü »
 
 
Seminer
Seminer Bir konuyla ilgili katılımcılara bilgi vermek amacıyla düzenlenen organizasyondur. Genelde bir ya da birkaç konuşmacı olur.
 
tümü »
 
Nikâh Törenleri
Nikâh Törenleri Şık, zarif, ister salonumuzda ister doğayla birlikte nikah akdinizi Nazar Salonu'nda yapabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
Kına Gecesi
Kına Gecesi Maksat hep birlikte eğlenmek, evdeki son gecenizi kutlamak, mutlu birlikteliğinizi bir nevi kutsamak değil mi?
 
tümü »
 
Yıl Sonu Baloları
Yıl Sonu Baloları Yıl sonu, mezuniyet baloları gibi etkinliklerde yer arıyorsanız telaşlanmayın. Bize sayınızı bildirin, o unutulmaz balo gecenizde rahat edin.
 
tümü »
 
 
Kermes
Kermes Gıdadan giyime, züccaciyeden kozmetik ürünlerine kadar bir çok çeşidin yer alığı bu hayır gününde ürünleri sergilemeniz için Nazar Salon kapılarını sizlere açıyor.
 
tümü »
 
Parti Yemekleri
Parti Yemekleri Parti yemeklerini verebileceğiniz en güzel yer Nazar Salon.
 
tümü »
 
 
 
 
Pro WEB